Polski kabel koncentryczny H155 200m
Bardzo dobrej jakości wyprodukowany w Polsce kabel H155. Miedziana żyła oraz oplot, dodatkowo ekranowany folią aluminiową. Dobrze się lutuje.
- Obserwuj produkt:
- Kod: G11/H155/EK
- Producent: Barczak
- Kod producenta: 5907799751951
-
Dostępność:
Na wyczerpaniu
-
Dane techniczne
| Opakowanie jednostkowe: | Folia |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym: | 4 szt. |
| Typ kabla: | H-155 |
| Długość: | 200 m |
| Zastosowanie: | na zewnątrz |
| Impedancja: | 50 Ω |
| Współczynnik skrócenia fali: | 81 % |
| Kabel żelowany: | Nie |
| Tri-shield: | Nie |
| Żyła - materiał: | Cu - miedź |
| Rodzaj żyły: | Linka |
| Żyła - średnica: | 1,17 mm, 19x0,28 mm |
| Dielektryk - materiał: | FPE - pianka polietylenowa |
| Dielektryk - średnica: | 3,9mm |
| Ilość warstw ekranu: | 2 |
| Pierwsza warstwa ekranu - materiał: | Folia aluminiowa |
| Oplot - materiał drutu: | Cu - miedź |
| Oplot - gęstość: | 80 % |
| Płaszcz kabla - materiał: | PVC |
| Płaszcz kabla - średnica zewnętrzna: | 5,4 mm |
| Płaszcz kabla - kolor: | czarny |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.