Polski kabel koncentryczny RG-174 100m
Bardzo dobrej jakości wyprodukowany w Polsce kabel RG174. Miedziana żyła oraz oplot, dobrze się lutuje.
- Obserwuj produkt:
- Kod: 007/50
- Producent: Barczak
- Kod producenta: 5907799750862
-
Dostępność:
Jest
-
Dane techniczne
| Opakowanie jednostkowe: | Folia |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym: | 8 szt. |
| Typ kabla: | RG-174 |
| Długość: | 100 m |
| Zastosowanie: | na zewnątrz |
| Impedancja: | 50 Ω |
| Współczynnik skrócenia fali: | 66 % |
| Tłumienie kabla: | przy 20 [⁰C] (±10 %): 50 MHz - 18,0 [dB/100m] ; 200 MHz - 37,2 [dB/100m] ; 400 MHz - 53,5 [dB/100m] 600 MHz - 64,3 [dB/100m] 800 MHz - 79,2 [dB/100m] 1200 MHz - 88,6 [dB/100m] 2400 MHz - 118,7 [dB/100m] |
| Skuteczność ekranowania: | min. 40 dB |
| Kabel żelowany: | Nie |
| Tri-shield: | Nie |
| Żyła - materiał: | Cu - miedź |
| Rodzaj żyły: | Linka |
| Żyła - średnica: | 0,49 mm, 8 x 0,15 mm |
| Dielektryk - materiał: | PE - polietylen |
| Dielektryk - średnica: | 1,52 mm |
| Ilość warstw ekranu: | 1 |
| Oplot - materiał drutu: | Cu - miedź |
| Płaszcz kabla - materiał: | PVC |
| Płaszcz kabla - średnica zewnętrzna: | 2,8 mm |
| Płaszcz kabla - kolor: | czarny |
| Marka: | Barczak |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.