Kabel koncentryczny Satec HS-100 Tri-shield 100m
Ekonomiczny jednocześnie solidny, biały potrójnie ekranowany kabel RG-6, żyła CU 1,0mm.
- Obserwuj produkt:
- Kod: G100B2/100
- Producent: Satec
-
Dostępność:
Na wyczerpaniu
-
| Opakowanie jednostkowe: | Karton |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym: | 6 szt. |
| Typ kabla: | RG-6 |
| Długość: | 100 m |
| Zastosowanie: | do wewnątrz |
| Impedancja: | 75 Ω |
| Współczynnik skrócenia fali: | 85 % |
| Skuteczność ekranowania: | 30-1000 MHz: min. 90 dB |
| Kabel żelowany: | Nie |
| Tri-shield: | Tak |
| Żyła - materiał: | Cu - miedź |
| Rodzaj żyły: | Drut |
| Żyła - średnica: | 1,00 mm |
| Dielektryk - materiał: | FPE - pianka polietylenowa |
| Dielektryk - średnica: | 4,6mm |
| Ilość warstw ekranu: | 3 |
| Pierwsza warstwa ekranu - materiał: | Folia aluminiowa |
| Pierwsza warstwa ekranu - grubość: | 0,1 mm |
| Oplot - materiał drutu: | Aluminium |
| Oplot - gęstość: | 40 % |
| Druga warstwa ekranu - materiał: | Klejona folia Aluminiowa + PET |
| Druga warstwa ekranu - grubość: | 0,1 mm |
| Płaszcz kabla - materiał: | PVC |
| Płaszcz kabla - średnica zewnętrzna: | 6,8 mm |
| Płaszcz kabla - kolor: | biały |
| Marka: | Satec |
HS-100 Tri-shield to ekonomiczny, a jednocześnie solidny kabel satelitarny typu RG-6/U o wysokim współczynniku ekranowania i niskim tłumieniu z żyłą wewnętrzną miedzianą o średnicy 1,0 mm. Ekran jest trójwarstwowy, gwarantujący bardzo dobre ekranowanie, zbudowany z folii Al/Pet , oplotu 40 % oraz jeszcze jednej, klejonej do płaszcza folii Al/Pet. Powłoka zewnętrzna ( PVC ) w kolorze białym. Należy zwrócić uwagę iż dielektryk tego kabla jest wykonany nowoczesną metodą spienienia fizycznego na zasadzie wstrzykiwania azotu do polietylenu pod dużym ciśnieniem, co w bardzo korzystny sposób wpływa na jego walory użytkowe i parametry oraz odróżnia od większości przewodów z tego poziomu cenowego na rynku. Biorąc pod uwagę wszystkie zalety tego kabla na pewno niezaprzeczalnym atutem jest cena, która kształtuje się na poziomie przewodów o dużo gorszej jakości i słabszych parametrach. Dodatkowym atutem jest atrakcyjny sposób zapakowania w karton. Proces produkcyjny przewodu odbywa się w systemie kontroli jakości ISO 9002.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.