Kabel koncentryczny Satec CTF 113 Outdoor 100m
Czarny kabel z powłoką wykonaną z PE odporny na UV, żelowany, żyła Cu 1,13 mm
| Opakowanie jednostkowe: | Folia |
| Typ kabla: | RG-6 |
| Długość: | 100 m |
| Zastosowanie: | na zewnątrz |
| Impedancja: | 75 Ω |
| Współczynnik skrócenia fali: | 85 % |
| Klasa ekranowania: | A |
| Skuteczność ekranowania: | 30-1000 MHz: min. 90 dB |
| Kabel żelowany: | Tak |
| Tri-shield: | Nie |
| Żyła - materiał: | Cu - miedź |
| Rodzaj żyły: | Drut |
| Żyła - średnica: | 1,13 mm |
| Dielektryk - materiał: | FPE - pianka polietylenowa |
| Dielektryk - średnica: | 4,8 mm |
| Ilość warstw ekranu: | 2 |
| Pierwsza warstwa ekranu - materiał: | Klejona folia Aluminium / PET / Aluminium |
| Pierwsza warstwa ekranu - grubość: | 0,15 mm |
| Oplot - materiał drutu: | Aluminium |
| Oplot - gęstość: | 90 % |
| Płaszcz kabla - materiał: | PE |
| Płaszcz kabla - średnica zewnętrzna: | 7,0 mm |
| Płaszcz kabla - kolor: | czarny |
| Marka: | Satec |
CTF 113 Outdoor to wysokiej klasy uniwersalny przewód koncentryczny z żyłą miedzianą o średnicy 1,13mm zaprojektowany z myślą o idealnym przekazie sygnału w.cz. w bardzo trudnych warunkach zewnętrznych. Powłokę tego kabla wykonano z czarnego polietylenu (PE) odpornego na działanie promieni UV oraz innych czynników atmosferycznych. Przewód wypełniony jest żelem, który utrudnia rozprzestrzenianie się wilgoci wewnątrz kabla. Dielektryk wyprodukowany metodą fizycznego spieniania polietylenu, gwarantuje dużą odporność parametrów kabla na niekorzystne czynniki zewnętrzne. CTF 113 Outdoor jest kablem o bardzo dobrych parametrach elektrycznych oraz mechanicznych odpowiednich do użycia na zewnątrz. Ekran przewodu zapewnia bardzo dobrą skuteczność ekranowania – składa się z dwustronnej folii aluminiowej(Al/PET/Al) i 90% pokrycia oplotem.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.