Antena TV Mini-Yagi
- Obserwuj produkt:
- Kod: Y/MINIYAGI
- Producent: Barczak
- Kod producenta: 5907799750206
-
Dostępność:
Jest
-
| Pasmo: | UHF |
| Częstotliwość pracy: | 470-694 MHz (kanały 21-60) |
| Zysk: | 4-5 dBi |
| VSWR: | <2,0 |
| Typ anteny: | Dipolowa |
| Polaryzacja: | Pozioma |
| Wzmaczniacz: | Tak |
| Wzmocnienie maksymalne: | +20 dB |
| Zasilacz: | Tak |
| Impedancja wyjściowa: | 75 Ω |
| Złącze sygnałowe: | Wtyk TV |
| Ilość elementów: | - |
| Nośnik anteny: | - |
| Wymiary do transportu (dł. x szer. x wys.): | 350 x 250 x 80 mm |
| Wymiary po złożeniu (dł. x szer. x wys.): | 325 x 245 x 120 mm |
| Masa netto: | 0,3 kg |
| Masa brutto: | 0,4 kg |
| Opakowanie jednostkowe: | Karton |
Wewnętrzna antena DVBT/T2 Mini-Yagi jest efektem prac nad osiągnięciem jak najmniejszych rozmiarów jednocześnie zachowując parametry anteny Yagi o większych wymiarach.
Produkt jest wyposażony w zasilacz, czuły wzmacniacz oraz kabel o długości 5m. Zastosowane materiały oraz konstrukcja umożliwiają montaż produktu na poza pomieszczeniem stosując uchwyt zewnętrzny.
Do produkcji anteny Mini-Yagi zostały zastosowane wysokiej jakości materiały jak ABS, aluminium oraz komponenty elektroniczne renomowanych firm co przekłada się na długi czas bezawaryjnej eksploatacji.
Antena po wyciągnięciu z opakowania jest gotowa do użycia.
W pudełku z anteną znajduje się uchwyt do montażu anteny na maszcie.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.