Antena TV logarytmiczna Digilog
- Obserwuj produkt:
- Kod: DIGILOG/B.
- Producent: Barczak
- Kod producenta: 5907799750213
-
Dostępność:
Jest
-
Dane techniczne
| Pasmo: | UHF |
| Częstotliwość pracy: | 470-694 MHz (kanały 21-60) |
| Zysk: | 9-11 dBi |
| VSWR: | <2,0 |
| Typ anteny: | Antena logarytmiczno-periodyczna (LPDA) |
| Polaryzacja: | pozioma |
| Wzmaczniacz: | Nie |
| Zasilacz: | Nie |
| Impedancja wyjściowa: | 75 Ω |
| Złącze sygnałowe: | gniazdo F |
| Ilość elementów: | 20 |
| Nośnik anteny: | podwójna belka aluminiowa 12x7x1 mm |
| Wymiary do transportu (dł. x szer. x wys.): | 710 x 105 x 65 mm |
| Wymiary po złożeniu (dł. x szer. x wys.): | 705 x 320 x 40 mm |
| Masa netto: | 0,3 kg |
| Masa brutto: | 0,4 kg |
| Opakowanie jednostkowe: | Karton |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym: | 25 szt. |
| Ilość na palecie: | 225 szt. |
Projektując antenę zewnętrzną DIGILOG 21-60 położyliśmy nacisk na maksymalne wykorzystanie zalet anteny logarytmicznej zachowując małe rozmiary. Antena wyposażona jest w gniazdo "F", co bardzo ułatwia podłączenie kabla koncentrycznego.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.