Antena radiowa Sonus FM ze wzmacniaczem
- Obserwuj produkt:
- Kod: FMSON
- Producent: Barczak
- Kod producenta: 5907799750015
-
Dostępność:
Jest
-
Dane techniczne
| Pasmo: | UKF |
| Częstotliwość pracy: | 87,5-108 MHz |
| Zysk: | 1 dBi |
| VSWR: | <2,0 |
| Typ anteny: | Dipolowa |
| Polaryzacja: | Pozioma / pionowa |
| Wzmaczniacz: | Tak |
| Wzmocnienie maksymalne: | +18 dB |
| Zasilacz: | Tak |
| Impedancja wyjściowa: | 75 Ω |
| Złącze sygnałowe: | Wtyk TV + przejściówka |
| Ilość elementów: | - |
| Nośnik anteny: | - |
| Wymiary do transportu (dł. x szer. x wys.): | 545 x 90 x 565 mm |
| Wymiary po złożeniu (dł. x szer. x wys.): | 405 x 100 x 50 mm |
| Masa netto: | 0,3 kg |
| Masa brutto: | 0,4 kg |
| Opakowanie jednostkowe: | Karton |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym: | 50 szt. |
| Ilość na palecie: | 500 szt. |
Pokojowa antena Sonus FM to idealne rozwiązanie dla bardzo wymagających użytkowników. Antena charakteryzuje się bardzo zwartą i nowoczesną obudową, w której umieszczono niezwykle skuteczną antenę ze wzmacniaczem do odbioru radia.
Produkt spełnia normy dotyczące dyrektywy nowego podejścia, CE oraz nasze wewnętrzne wysokie standardy jakości.
Po wyjęciu z opakowania antena Sonus FM jest gotowa do podłączenia z odbiornikiem radiowym.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.