Antena radiowa DAB/DAB+ "Jimi"
- Obserwuj produkt:
- Kod: SV/JIMI/B
- Producent: Barczak
- Kod producenta: 5907799750084
-
Dostępność:
Jest
-
Dane techniczne
| Pasmo: | VHF |
| Częstotliwość pracy: | 174-230 MHz (kanały 5-12) |
| Zysk: | 1 dBi |
| VSWR: | <2,0 |
| Typ anteny: | Dipolowa |
| Polaryzacja: | Polaryzacja pionowa - charakterystyka dookólna, Polaryzacja pozioma - charakterystyka ósemkowa |
| Wzmaczniacz: | Nie |
| Zasilacz: | Nie |
| Impedancja wyjściowa: | 75 Ω |
| Złącze sygnałowe: | gniazdo F |
| Ilość elementów: | 1 |
| Nośnik anteny: | - |
| Wymiary do transportu (dł. x szer. x wys.): | 630 x 90 x 78 mm |
| Wymiary po złożeniu (dł. x szer. x wys.): | 940 x 90 x 78 mm |
| Masa netto: | 0,3 kg |
| Masa brutto: | 0,4 kg |
| Opakowanie jednostkowe: | Karton |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym: | 40 szt. |
| Ilość na palecie: | 320 szt. |
Elementy konstrukcyjne zostały wykonane z wysokiej jakości aluminium, stali cynkowanej galwanicznie oraz stali nierdzewnej co gwarantuje długi okres eksploatacji. Produkt ten umożliwia odbiór fal radiowych w paśmie UKF.
W komplecie z anteną jest wtyk F z gumową osłoną.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.