Antena BiBi 868 MHz, LoRa, IoT, Meshtastic, dostępna od 4.06
- Obserwuj produkt:
- Kod: BIBI868/GN.N
- Producent: Barczak
- Kod producenta: 5907799753627
-
Dostępność:
Brak
Dane techniczne
| Częstotliwość pracy: | 853-883 MHz |
| Zysk: | do 5 dBi |
| VSWR: | <1,5 |
| Maksymalna moc transmitowana: | 240 W |
| Polaryzacja: | pozioma lub pionowa |
| Impedancja wyjściowa: | 50 Ω |
| Złącze sygnałowe: | gniazdo N |
| Wymiary do transportu (dł. x szer. x wys.): | 400 x 100 x 100 mm |
| Wymiary po złożeniu (dł. x szer. x wys.): | 380 x 85 x 75 mm |
| Opakowanie jednostkowe: | Karton |
Zewnętrzna dookólna antena BiBi została stworzona z materiałów wysokoodpornych na warunki atmosferyczne, wyposażona w profesjonalne złącze - gniazdo "N" charakteryzujące się bardzo dobrym dopasowaniem i małym tłumieniem. Wnętrze anteny wykonane zostało z mosiężnych elementów nadawczo-odbiorczych oraz miedzianej linii transmisyjnej. Możliwość montażu anteny w pionie i poziomie.
Każda sztuka anteny z serii BiBi jest indywidualnie dostrajana, ma nadany numer seryjny oraz dołączony jest wydruk pomiaru anteny.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.