Antena Duplexa 11+1 elementów
- Obserwuj produkt:
- Kod: DUPLEXA/11.1B
- Producent: Barczak
- Kod producenta: 5907799750763
-
Dostępność:
Jest
-
| Pasmo: | VHF+UHF |
| Częstotliwość pracy: | 174-230 MHz (kanały 5-12), 470-694 MHz (kanały 21-60) |
| Zysk: | 1-10 dBi |
| VSWR: | <2,0 |
| Typ anteny: | Antena typu Yagi |
| Polaryzacja: | pozioma, Pozioma / pionowa |
| Wzmaczniacz: | Nie |
| Zasilacz: | Nie |
| Impedancja wyjściowa: | 75 Ω |
| Złącze sygnałowe: | gniazdo F |
| Ilość elementów: | 12 |
| Nośnik anteny: | belka aluminiowa 12x18x1 mm |
| Wymiary do transportu (dł. x szer. x wys.): | 740 x 260 x 85 mm |
| Wymiary po złożeniu (dł. x szer. x wys.): | Polaryzacja H+H: 770 x 680 x 325 mm, Polaryzacja H+V: 770 x 280 x 680 mm |
| Masa netto: | 0,6 kg |
| Masa brutto: | 0,7 kg |
| Opakowanie jednostkowe: | Karton |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym: | 10 szt. |
| Ilość na palecie: | 110 szt. |
Dzięki prostej i jednocześnie solidnej konstrukcji, Duplexa może być zamontowana w miejscach, gdzie sygnał jest nadawany w jednej lub w dwóch różnych polaryzacjach.
Antena została wyposażona w symetryzator oraz małostratną zwrotnicę. Detale z tworzyw sztucznych są wykonane z najwyższej jakości materiałów z dodatkiem stabilizatorów UV, które chronią je przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Elementy konstrukcyjne zostały wykonane z wysokiej jakości aluminium oraz stali cynkowanej galwanicznie co gwarantuje długi okres eksploatacji.
Duplexa umożliwia odbiór kanałów DVB-T/T2 nadawanych w paśmie VHF/UHF w ramach multipleksów ogólnokrajowych oraz lokalnych. Antena wyposażona jest w gniazdo sygnałowe F, które znacząco ułatwia podłączenie produktu do instalacji. Wymiary wszystkich elementów, ich kształt oraz rozmieszczenie zostały zoptymalizowane w celu zapewnienia najlepszych parametrów. Produkt spełnia wysokie standardy dotyczące dyrektywy nowego podejścia.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.